.

1pc Легура круг божиќ подарок сребро бесконечност голема дупка мушка шарм Одговара на Европската Шарм Нараквици монистра ENM443

1pc Легура круг божиќ подарок сребро бесконечност голема дупка мушка шарм Одговара на Европската Шарм Нараквици

43.20
DEN 22.00 -49 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Објектот Дијаметар:
10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ENM443
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
0.005kg
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Бренд Име:
BANGHAO BLUETEMPTATION
Метали Тип:
Легура
Производ Форма:
Кружни
Модел:
ENM443