.

10pcs Про Помине Уметност Пескарење Датотеки полски Акрилик Блок Бафер Нокти Совети Салон Маникир УВ Гел Полирач Нокти Датотеки полски Алатка

10pcs Про Помине Уметност Пескарење Датотеки полски Акрилик Блок Бафер Нокти Совети Салон Маникир УВ Гел Полирач

DEN 18.72

Износ
Това е достапна


10pcs Про Помине Уметност Пескарење Датотеки полски Акрилик Блок Бафер Нокти Совети Салон Маникир УВ Гел Полирач Нокти Датотеки полски Алатка
Пакет : 10pcs/многу (10pcs само)
Големина : прибл 11.5*1.2 см.

Повеќе информации

боја:
Црвена, Црна
Бренд Име:
Spadabravo
Број На Модел На:
WLC027
Материјал:
Дрво
Големина:
approx 11.5*1.2cm.
Количина:
10pcs
Напон:
None
Тип На Објект:
нокти датотека