.

CE0523 Флип далечинскиот клуч за Peugeot Citroen 2 копчето 433mhz HU83 PCF7941 електронски коло remtekey

CE0523 Флип далечинскиот клуч за Peugeot Citroen 2 копчето 433mhz HU83 PCF7941 електронски коло remtekey

945.60
DEN 719.00 -24 %

Износ
Това е достапна


Флип далечинскиот клуч за Peugeot Citroen 2 копчето 433mhz HU83 PCF7941 електронски коло
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот оригинален клуч е фреквенцијата е ASK 433mhz, и клучните школка writed CE0523
CE0523 модел
Фреквенција : 433 mhz
Батон : 2(Заклучување+Отклучување)
Профил : HU83
PCF7941 електронски коло
Работа на : за Peugeot Citroen
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот оригинален клуч изгледа токму иста со слика, ако не сте сигурни, ве молиме оставете порака или да ја испратите фотографија на вашиот клуч, ние ќе ви помогнат да comfirm.
Пакет :

Повеќе информации

Бренд Име:
remtekey
Производителот Дел Број:
PCF7941
Прилагодување:
Yes
Материјал Тип:
електроника
Земја/Регион на Автомобил Производство:
од ФРАНЦИЈА
Осветленост Дел Број:
PCF7941
R/C Функција:
Со
Другиот Дел Број:
PCF7941
Копче:
2
Работа на:
За peugeot, citroen
Тип:
флип далечинскиот клуч
клучни Сечилото:
HU83
Transponder:
PCF7941 електронски чип
Фреквенција:
433Mhz
Состојба:
Бренд Нови
квалитет:
добро
Модел:
CE0523