.

ПРЕСТОЛОТ Смешно Интересна Тоалет Ѕид Налепници Бања Декорација Додатоци Дома Декор 4WS-0028

ПРЕСТОЛОТ Смешно Интересна Тоалет Ѕид Налепници Бања Декорација Додатоци Дома Декор 4WS-0028

76.32
DEN 46.00 -40 %

Износ
Това е достапна

Бидете сигурни дека вашата исплата адреса е точна.
3 ние брод во светот преку Кина пост воздухопловната.ставете пред најдобро со чиста крпа да ја избрише секоја солза од дрво, тоа е лесно да се залепи, па дури и подобро;
2. Ако предмети сте примиле е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 7 дена по приемот на објектот, ние ќе го замени уште еден нов или да се вратат ако акции надвор (испорака на плаќање не се враќа)
-Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи, ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации.
-Ние веруваме дека може да произведе позитивно исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба. ако не се внимателно налепници во прилог на погрешна позиција, може да се користат нож за парче ѕидот агол подигна надвор, повторно паста, нормално овој производ може да се користи постојано, така што нема да абење;
5. Ако постои било каков проблем или прашања во врска со објектот или превозот, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме најдобро да се реши тоа за вас.тоа зависи од временските услови. ако ставете влажни ѕидови, стареењето, или само четка боја, лепак, може да предизвика налепници исклучува автоматски, или може да предизвика пилинг ѕидови, може да се користи фен за коса топол воздух за сушење наслика на ѕидот или да се биде сам за некое време по стап, но ефектот може да се разликуваат, па ве молиме нашите клиенти изберете паста позиција;
4. ако сте во прилог на површината на стакло или керамички плочки, бидејќи материјалот е релативно мазна.
Повратни информации :
Позитивна повратна информација е добредојдена.купувачот може да ја прими објект во 20-30 работни дена по плаќање направи (исклучени во сабота, недела и државни празници).
ПРЕСТОЛОТ Смешно Интересна Тоалет Ѕид Налепници Бања Декорација Додатоци Дома Декор 4 WS-0028
Големина: 16*18 CM
Превозот :
1 Нашите почнувајќи адреса е Кина.летови и вашата локација и сл.
Услови за користење :
1.
Враќање :
Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба.Ние не може да се контролира превозот време.
4 Ако не се добие производи по истекот на 30 дена од денот на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.

Повеќе информации

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Бренд Име:
YOJA
Број На Модел На:
4WS-0028
Класификација:
Тоалет налепници
Тема:
Знаци
Сценарија:
Тоалет
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
боја:
Црна
Налепници:
тоалет налепница
Големина:
16*18CM
Is_customized:
Yes