.

MOQ=2 Парче Бесплатен Превозот 11x13mm Опал Hamsa Камен Оган Боја Op25 За Донесување на Ѓердан

MOQ=2 Парче Бесплатен Превозот 11x13mm Опал Hamsa Камен Оган Боја Op25 За Донесување на Ѓердан

583.68
DEN 543.00 -7 %

Износ
Това е достапна


Информации За Производот
78 бои за да се опционални
Опал Нова Форма На Табелата
Ddelivery
Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1) Прилагодено дизајн Је. Ние може да се направи и прилагодени дизајнирани производи според цртежот или примероци на двете скапоцен камен и накит ќе снабдување. 2) да Добијат понуда, ве Молиме испратете повеќе детали, како што се материјали, форма, боја, големина, апликација, квантитетот, квалитетот, и специјалните барања итн. Тоа може да ви помогне да понуди точната цена. 3) минималната цел количество(MOQ) MOQ е нормално 50cs за секоја големина и боја. Тоа зависи кога во акции или сопствени направени. Поголема количина, подобра цена. 4) Примерок Мала количина на примероци во парк се слободни и вие само треба да се плати за товарни такса. 5) начин на Исплата, Western Union, Money Gram, Paypal, Али-зачувам, T/T е во РЕД. 6) Сигурност Гарантира Сите скапоцен камен сте го добиле се доведе слободни, Кадмиум слободни и Phthalates содржина не е откриен од 0.1%. Тест извештај е предвидено кога се бара. 7) По продажба на Услуги на следење На број ќе бидат испратени преку e-mail по испраќаат. Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и накратко да се опише штети со слики.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
11mm
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
0.02
Број На Модел На:
OP25
Објектот Форма:
Hamsa
боја:
оган боја op25
страна дупка:
1.1 mm
Големина:
11*13mm
Стил:
Моден
Тип:
Тренди
Материјал:
синтетички Опал
Одговара:
ѓердан и нараквица
погоден:
жените/девојка
клучен збор:
опал hamsa камен
Шарм Форма:
Hamsa/Страна Форма