.

WATTENS Нов Моден Бисер Студ Обетки за жените Накит Врвен Квалитет CZ Силна светлина Бела Црна Обетки сребро 925

WATTENS Нов Моден Бисер Студ Обетки за жените Накит Врвен Квалитет CZ Силна светлина Бела Црна Обетки сребро

528.00
DEN 264.00 -50 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Главниот Камен Боја:
Црна, Златна
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WATTENS
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CYE00102043
Метали Тип:
Сребро.
Бисер Тип:
Природните Слатководни бисери
бисер одделение:
AAAA Висок квалитет
Обетки Бисер Големина:
8-9mm
Пакет:
Подарок кутија
природен бисер големина:
8-9mm
Природен Бисер Боја:
Бела Розова Боја Се Виолетови Црното Злато
is_customized:
Yes