.

Жешка! 2017 DEXP Ixion M255 Пулсот Случај, 6 Бои, Висок квалитет на Целосно Флип Мода Прилагодите Кожа Ексклузивни Покрие со Следење

Жешка! 2017 DEXP Ixion M255 Пулсот Случај, 6 Бои, Висок квалитет на Целосно Флип Мода Прилагодите Кожа Ексклузивни

382.56
DEN 279.00 -27 %

Износ
Това е достапна

Ние се според дупка сајт на вашиот телефон за да се стиска, Секој телефон случај е
професионални изменуваат, можеби ние не може да се прикаже слика на дупка сајт, Но ние
ветувам дека секој телефон случај е 100% совршено одговараат на вашиот телефон на Камерата/МТВ
/Јачина на звук/ Ако не е, ние ќе им даде целосна наплата за вас.Ние зависи од вашето задоволство да се успее.

Повеќе информации

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар
дизајн:
бизнис
Бренд Име:
ACROLRS
Карактеристики:
Оригиналниот Случај
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
DEXP
боја:
Црна,кафена,сина,црвена,црвена Роза,pin
фабрика:
Yes
во парк:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Случај За DEXP Ixion M255 Пулсот
Функција:
100% Совршено Одговараат за Камерата
Тип:
Случај