.

DIY Паметни Девојки Плетење Loom Машина Weaver Играчка Playset Рака Чудак Предиво Занаети Создателот Роденденски Подарок Едукативни Играчки за Дете

DIY Паметни Девојки Плетење Loom Машина Weaver Играчка Playset Рака Чудак Предиво Занаети Создателот Роденденски

DEN 2268.48

Износ
Това е достапна


Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет на Најдобар подарок за вас деца Лесен за употреба, смешни и предизвикувачки се Најде уживање со ткаење своите омилени работи и да научат во исто време Материјал : Плетење волнени Големина : Плетење машина со дијаметар 19cm/7.48 инчен Боја : Како на фотографијата се покаже Возраст : над 8 години
Пакетот вклучува : 1 компјутер плетење машина 2 парчиња игли за плетење 2 парчиња Пакет на тема 1 Упатство
Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купат
ИСПОРАКА
1.Во светот превозот, само освен неколку земји .
2.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.
3. Ние ќе брод вашата нарачка навремено по плаќање на проверка.
4.Двојно провери и потврди вашата нарачка адреса натпревар превозот адреса, ние само брод цел адреса.
5.Време На Испорака :
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по 25 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние и ветуваме ние ќе им помогне додека пратката пристигнува за вас!
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние ќе го организира превозот ASSP.
ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу важни за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако сте задоволни од нашите услуги.И ние исто така ќе ви понуди 5 ѕвезди повратни информации.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Кадифен Ранци
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Возраст Опсег:
5-7 Години
Материјал:
плетење волнени
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
MagiDeal