.

DIY 3,5 мм ПОМОШЕН Џек Аудио Кабел Адаптер За BMW Z4 МИНИ Купер E60 E63 E64 E66 E81 E82 E70 E90

DIY 3,5 мм ПОМОШЕН Џек Аудио Кабел Адаптер За BMW Z4 МИНИ Купер E60 E63 E64 E66 E81 E82 E70 E90

162.72
DEN 153.00 -6 %

Износ
Това е достапна


DIY 3,5 мм ПОМОШЕН Џек Аудио Кабел Адаптер За BMW Z4 МИНИ Купер E60 E63 E64 E66 E81 E82 E70 E90
Карактеристики :
1.Состојба : 100% Сосема Нов
2.Должина : 1.5 М
3.Приклучок : Женски 3.5 mm
за BMW E60 модел :
2004 - 2010 за BMW (E60) : 5-Серија : 525i, 525it, 528i, 528it, 530i, 530it, 540i, 540i T & М5 (Седан и Туринг) 2003 - 2010 година за BMW (E63) (E64) : 6-Серија : 630 Ci, 630i, 645ci, 650i, M6 (Coupe и Cabriolet/Конвертибилна) 2002 - 2008 за BMW (E65) (E66) : 735i, 735li, 740i, 740li, 745i, 745li, 750i, 750li, 760i, 760li (и дизел) за M-ПРАШУВАЈТЕ, ПРАШУВАЈТЕ-ЦД и CCC за BMW 1er Серијата (E87, E88, E81, E82),Серијата 3 (E90-E91-E92)
Пакет се вклучени :
1 PCS Diy помошен кабел

Повеќе информации

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Напон:
5V
Објектот Големина:
150cm
Специјални Функции:
е радио за автомобил помошен кабел
Објектот Тежина:
0.06kg
Од Моќ:
6
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
Biurlink
Име На Модел:
женски 3,5 мм џек
Интерфејс:
3.5 mm џек
Големина:
1.5 м
Автомобил Направи:
E60 E63 E64 E66 E81 E82 E70 E90