.

31PCS/Set 3D Свикување Градежни Блокови Модел Комплет Голема Големина Земи Магнетни Constructor Diy Осветлуваат Тули Образовни Децата Подароци

31PCS/Set 3D Свикување Градежни Блокови Модел Комплет Голема Големина Земи Магнетни Constructor Diy Осветлуваат

1776.00
DEN 924.00 -48 %

Износ
Това е достапна


започнете Цена : $15.30 Цена : $61.88 Цена : $20.50 Цена : $4.45 Цена : $21.00 Цена : $38.88
крајот
Тип : 31pcs/торба Магнетни Играчки Делови Тули Играчки (Бои и Автомобили Стилови од страна на случаен и Без Производ Manual)
Големина : Како се покаже слика
Пакување : Без Продажба На Мало Поле,Во Добар Пакет!
Состојба : 100% Нови
Пакет : 31 Компјутери/Торба (Бои Случајно)
Од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и пакет има Детални Следење на Информации.
Одлична објект да се развие детска' мозок !
Одлична објект да се развие детска' оперативна способност !
Најдобар Образование Блокови за вашите деца !

Повеќе информации

Возраст Опсег:
19-24M,10-12Y,>14Y,13-14Y,4-6Y,7-9Y,2-3Y
Бренд Име:
LittLove
Парчиња:
31pcs/торба
Број На Модел На:
NO001
Материјал:
Пластични
боја:
како се покаже слика
Име:
Голема Големина Земи Градење На Цигли
Пакет:
31pcs/торба
Класификација:
Монтажа