.

1pcs/многу 30.5*21cm Пеперутка Stencils во Облик на Пеперутка Сликарство Образец Тенка Пластична Плоча Материјал Училиште Образовни Материјали

1pcs/многу 30.5*21cm Пеперутка Stencils во Облик на Пеперутка Сликарство Образец Тенка Пластична Плоча Материјал

DEN 113.76

Износ
Това е достапна


1 : Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.(Освен некои земји и APO/FPO адреса)
2 : наредби обработени навремено плаќање по верификација.
1 : Во Светот На Превозот.
Ние секогаш се даде брз одговор услуга. Ние не се обезбеди и dropshipping и продажба на големо на услугата.
3 : Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.
3 : Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
[xlmodel]-[custom]-[17652]
[xlmodel]-[custom]-[17652]
[xlmodel]-[custom]-[17652]
[xlmodel]-[custom]-[17652]
[xlmodel]-[custom]-[17652]
[xlmodel]-[custom]-[17652]
[xlmodel]-[custom]-[17652]
[xlmodel]-[custom]-[17652]
[xlmodel]-[custom]-[17652]
[xlmodel]-[custom]-[17652]
[xlmodel]-[custom]-[17652]
[xlmodel]-[custom]-[17652]
[xlmodel]-[custom]-[17652]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Купувачот Мора да се Прочита
Ве молиме имајте во предвид :
Бесплатен Превозот, Следење на Информации - Не се достапни. Дека тие не може да се избере стил и боја
3/Од снимањето на камерата и компјутерски монитори причини, не може да биде дел од стоката боја разлика, ве молиме да се разбере. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
2 : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
3 : ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по примање на тоа, Ние ќе ви ги даде задоволително решение пред да ја напушти Неутрален или Негативен Фидбек.
можете да ги пратите на стоки лево Кина, и пристигнале во земјата на дестинација.5*21cm
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[34846]
[xlmodel]-[производи]-[34846]
[xlmodel]-[производи]-[34846]
[xlmodel]-[производи]-[8888] Ќе Ви се Допадне .
Превозот Цена >US $ 1, Следење на Информации - Available
можете да ги пратите на целосна превозот информации
1/предлагаме да додадете објекти во количката, плати едно време, заштеда на трошоци.
5 : Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Мора Да Се Совпаѓаат.

Повеќе информации

Бренд Име:
AliWuzn
Број На Модел На:
Пеперутка
Шема:
Пеперутка
Материјал:
пластични картон
Производот Категорија:
stencils
Име на производ:
Пеперутка - во облик на матрицата дефиниција
Обем на продажба:
1pcs
Пакување:
Плочка, без деформација
Цел:
Алатки за учење за тинејџери
Големина:
30.5*21cm