.

Сребро Злато Црна Позлатен Алки Отвори Хривнија Ткаенината Бран Шарм Шупливи Метални Жени Мажи Рака Накит Прилагодливи Додатоци

Сребро Злато Црна Позлатен Алки Отвори Хривнија Ткаенината Бран Шарм Шупливи Метални Жени Мажи Рака Накит Прилагодливи

26.88
DEN 15.00 -44 %

Износ
Това е достапна


Сребро Злато Црна Позлатен Алки Отвори Хривнија Ткаенината Бран Шарм Шупливи Метални Жени Мажи Рака Накит Прилагодливи Додатоци
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : 6.1 CM Боја :
Како слика Количина : 1 парче

Повеќе информации

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
wj.јао
Материјал:
Легура
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
600
Пол:
Жените
Дијаметар:
5.5 cm
позлата:
сребро позлатен
боја:
Злато сребро црна
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура