.

Без Рамка 5 Ѕид Парче Уметност Сликарство Печати сликарство Сликарство Природна Убавина Сликарство Модерна Слика Дома Декор Cuadros Decoracion

Без Рамка 5 Ѕид Парче Уметност Сликарство Печати сликарство Сликарство Природна Убавина Сликарство Модерна

633.60
DEN 323.00 -49 %

Износ
Това е достапна

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Услуги на клиентите Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Големина size1 : 20x35cmx2,20x45cmx2,20x55cmx1 (8x14x2,8x18inx2,8x22inx1) size2 : 30x40cmx2,30x60cmx2,30x80cmx1 (12x16x2,12x24inx2,12x32inx1)
20cmx30cmx1pc; 30cmx45cmx1pc; 40cmx60cmx1pc; 60cmx90cmx1pc Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. EMS : 7 до 10 дена
Attentiom : Сите Наши Сликарство без рамка,ако сакате рамка кога се купи сликарство во нашата продавница можете да го купите преку овој линк и се сеќавам контактирајте со нас прво да се потврди големината и цената. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. EMS време на Испорака
1.
star en
ДОБРЕДОЈДОВТЕ во мојата продавница на Aliexpress,Каде обезбедување на висок квалитет 100% ГАРАНТИРА Печати насликани на платно слики . Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Дома Декорација Дома Deccoration
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ви благодариме за вас доаѓаат
24 часа's онлајн (со нетрпение очекуваме да вашата совети)
Материјал Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали .
Протегала (врамени на грбот,подготвени да висат надвор од кутијата) купи : со врамени. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Се протегала и врамени Unstretched (валани во една цевка) се купи : не врамено. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
3) Ако може да се'т работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Повеќе информации

боја:
20x35 20x45 20x55cm, 20x30cmx1, 30x40 30x60 30x80cm, 30x45cmx1, 40x60cmx1, 60x90cmx1
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
C00226
Предмети:
Пејзаж
Техника:
Формулиран
Стил:
Спреј Сликарство
Слика Meterial:
ВИСОК КВАЛИТЕТ ААА+++
Technic :
МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ
Декорација:
Дома
Слика Големина:
ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА
превозот надомест:
слободни