.

Kinitial 1Pcs Северна Ѕвезда Шарм Ѓердан од Злато Сребро Северна Ѕвезда Компас Ѓердан Накит Гроздобер Компас Pendant Божиќ Подарок

Kinitial 1Pcs Северна Ѕвезда Шарм Ѓердан од Злато Сребро Северна Ѕвезда Компас Ѓердан Накит Гроздобер Компас

81.12
DEN 41.00 -49 %

Износ
Това е достапна


1 Pcs Северна Ѕвезда Шарм Ѓердан од Злато Сребро Едноставна Северна Ѕвезда Компас Ѓердан Накит Гроздобер Компас Pendant Божиќ Подарок
Состојба 100% Сосема Нов, Злато Позлатен, Позлатен Сребрен Материјал Месинг + Други Метални , Никел Слободни , Доведе Слободни . Боја На Сребро,Злато Процес Technic
Злато Позлатен, Сребро Позлатен 3 Пати Не Е Лесно Да Исчезнат
Ние Пакет Накит со OPP вреќа , Хартија Кутија
Ви благодариме
Ако вашата цел износ
Што не е trackable , Но за да може да се пристигне вашиот има во 30days. обично , ако надвор 30days. не успешна испорака, ве молиме да побара враќање на средствата .Ние се обидуваме се потрудиме да се заштити вашето купување.
Ако вашата нарачка = или >7Ние ги испратите вашата нарачка од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ,Која може да се следи .
Во САД , сите ние испрати цел од страна на epacket , што е побрзо од Кина пост воздух mail , за 10day да пристигнат .
Можете исто така да одберете изразат испорака, како што се ЕМС, DHL ,FEDEX , НО треба плаќаат екстра за испорака задолжен за нас околу $25 .
Забрзување на превозот само да се земе 3-7 дена да пристигне неговата дестинација .
Особено , ако треба ARAMEX превозот ,sf-експрес ,Само да ни оставите порака , ние може да го направи ова превозот начин, како и .
Ви благодариме
1. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди ве молиме) ако не сте задоволни со нашата предмети. Многу Благодарам.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори расправа за Ali Express.
3. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста може да има, и ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас
4. Ви благодариме

Повеќе информации

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Бренд Име:
Kinitial
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
черепот pendant
Обликотшема:
Ѕвезда
Pendant Големина:
18*22mm
Функција:
Повик За Потсетникот
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
ѓердан за девојки
Синџир Тип:
Змија Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
нерѓосувачки челик синџир:
ѓердан шарени
фунта сребрен ѓердан:
сребрен синџир ѓердан