.

Домашна употреба мини масло притиснете машина сончогледово масло extractor зеленчук, семиња expeller

Домашна употреба мини масло притиснете машина сончогледово масло extractor зеленчук, семиња expeller

DEN 10944.00

Износ
Това е достапна

Откако машина биде потпишан тој рече дека не било каков проблем со стока Pls Внимание на : 1)потрошувачите имаат време услов внимание , ако изборот Пост Воздух Mail или Пост Воздух Парцела за транспорт вашата стока,транспорт време е флексибилно и обично треба 20-60 дена за да стигнат до вашата адреса. 3) Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве Молиме да ја потврдите нарачката онлајн и да им даде добра на повратни информации до нас,откако ќе го добиете на стоки.ве молиме не'worry. ако изберете пост воздух mail или руски Воздух, ние можеби и изберете друг начин на испорака еден од нив( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Хонгконг Пост Воздух Mail,Шведска Пост, Сингапур Пост,Швајцарската Пост) (Можеби тоа не е исто како и вие ќе го изберете, но времето за испорака е сличноста, ако го поставите цел, тоа е кажано, вие се согласувате со горе опис) царинење такса и данок треба купувачи мечка (во земјата на дестинација).ве молиме да знаат тоа.

Повеќе информации

боја:
110V, 220V
моќност:
Капацитет:
1-2L
Број На Модел На:
Домашна употреба масло притиснете
Напон:
220v-50hz/110v-60hz
Топлинска моќ:
430W
Вкупна Моќност:
550W
Тип на греење :
Греење Цевка
Тип на прес -:
Завртка
димензија:
320*150*350mm
Пакет:
460*420*220mm
N/G тежина:
6.6 kg/8kg
за КОНТРОЛА на температурата:
Сензор на температура на држи кул ofr машина
кабелот за напојување:
CCC 60227 IEC53 3*0.75 мм 1.5 М