.

Поддршка на алатки висок квалитет, од Нерѓосувачки челик пица торта нож лопата

Поддршка на алатки висок квалитет, од Нерѓосувачки челик пица торта нож лопата

124.80
DEN 119.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Поддршка на алатки висок квалитет, од Нерѓосувачки челик пица торта нож лопата
Материјал : нерѓосувачки челик
Големина : нож 11cm, се справи со должина од 11.8 см, ширина 4.7 cm
Боја : 1 serrated, 2. мазна 3. краток месо тело
1.торта лопата (serrated )
2. торта лопата (Мазни )
3. Краток месо тело
0.95

Повеќе информации

сертификација:
CIQ,SGS
Број На Модел На:
MM0000297
Функција:
Еко-Пријателски
Пита Алатки Тип:
Пита Сервери
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Пита Со Алатки
Производот Категорија:
торта пита лопата
Обликот на:
триаголник
Текстурата на материјалот:
Нерѓосувачки Челик
Пакување спецификации:
31*27*16