.

FOURIERS TL-S001 Велосипед Велосипед Поправка Алатки 4mm, 5mm, 6mm 65mm/80mm

FOURIERS TL-S001 Велосипед Велосипед Поправка Алатки 4mm, 5mm, 6mm 65mm/80mm

959.04
DEN 480.00 -50 %

Износ
Това е достапна


TL-S001 Наскоро да биде вашиот омилен алатка. Посебна топлина третира во процесот на продолжување на животот на алатката. ако нарачате, plz остави порака : Должина и боја на Производот Карактеристики : .Материјал : Термичка обработка челик 6150 алатка / Најлон тело .Спецификации : 4mm, 5mm, 6mm .Должина : 65mm, 80mm .Боја : Тело - црна, сина, црвена, apple зелена, сива Прстен - жолта 6mm, портокал 5mm, виолетова 4mm .Глава тип : Топката или Хексадецимален клуч

Повеќе информации

Тип:
Мултифункционален Алатки