.

PGI-525 CLI-526 PGI 525 Мастило Кертриџ За Canon PGI525 CLI526 PIXMA MG5250 MG5150 MG5350 IP4950 IP4850 IX6550 MX715 MX885 MX895

PGI-525 CLI-526 PGI 525 Мастило Кертриџ За Canon PGI525 CLI526 PIXMA MG5250 MG5150 MG5350 IP4950 IP4850 IX6550

474.72
DEN 418.00 -12 %

Износ
Това е достапна


PGI-525 CLI-526 PGI 525 Мастило Кертриџ За Canon PGI525 CLI526 PIXMA MG5250 MG5150 MG5350 IP4950 IP4850 IX6550 MX715 MX885 MX895
Пакетот Вклучува :
1 x За Canon PGI-525 Компатибилен Црно Мастило Кертриџ
1 x За Canon CLI-526 Компатибилен Црно Мастило Кертриџ
1 x За Canon CLI-526 Компатибилен Синозелена Мастило Кертриџ
1 x За Canon CLI-526 Компатибилен Жолта Мастило Кертриџ
1 x За Canon CLI-526 Компатибилен Магента Мастило Кертриџ
Кертриџ Информации :
кертриџ модел : За Canon PGI525 CLI526
Главниот за : Европа
Јачина на звук : СТР Б.К 23ml , Б.К C M Y 12ml (За)
мастило : боја на мастило
Printer model :
За Canon PIXMA IP4850 IP4950 IX6550 MG5150 MG5250 MG5350 MG6150 MG6250 MG8150 MG8250 MX715 MX885 MX895
Превозот :
1. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
2. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред исплата.
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay,. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Гаранција :
1. 12 месеци Производителот 's Гаранција . Купи со доверба!
2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
3. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
4. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.
Политики :
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Повеќе информации

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Бренд Име:
vilaxh
Број На Модел На:
PGI-525 CLI-526
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
КОЛИЧИНА:
5pcs /Set
за canon ip4850 печатач:
за canon pixma ip4950
за canon pixma ip4850:
за canon ip4850 мастило касети
ix6550:
За canon pixma ix6550
За canon mg5150:
мастило кертриџ за canon ix6550
mg5150:
За canon pixma mg5150
mg5250:
за canon mg5250
Mg5350:
за canon pixma mg5250
за canon mg5350:
за canon pixma mg5350
за canon mg 5350:
за canon mg5350 печатач