.

5PCS ХСС-КО High Speed Челик M35 Кобалт 4/5/6/8/10мм Вежба Битна Алатка за Поставување W329

5PCS ХСС-КО High Speed Челик M35 Кобалт 4/5/6/8/10мм Вежба Битна Алатка за Поставување W329

468.96
DEN 352.00 -25 %

Износ
Това е достапна

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : ХСС(5%кобалт ) Боја : како што е прикажано на сл Спецификации : месо тело со Дијаметар : 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм Вкупна Должина : 74mm 84mm 93mm 105mm 130mm
Карактеристики : Користење на M35 кобалт материјал. Сечење на работ 135 степен двојна заден агол. M35 содржи 5% кобалт high speed челик. Остар нож, брзо дупчење дупка. Супер-тешко, носат-отпорни. Добра цврстина, отпорност на абење, висока температура отпорни. Погоден за Железо, челик, бакар и алуминиум, алатка челик Лесна обработка на Висока Затегнувачка нерѓосувачки челик.
Количина : 5 Pcs Белешки : PH1 е погоден за големи и мали апарати; PH2 е погоден за домаќинство завртки и големи апарати. Не се сврти на завртки со неспоредлив големина,во случај да добиете и двете завртки и малку оштетени. Ве молиме оставете малку прирачник за мерење на грешки.
Пакетот вклучува :
5 Pcs Вежба Малку

Нашите производи се од Кина. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-5 дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 60 работни денови. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава.
По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царински давачки.
Вашето задоволство е многу важна за нас.
Ако сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.
Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress.
Ви благодарам многу !!!

Повеќе информации

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Пресврт Вежба Малку
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
1A0494
Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
За Дупчење Дрво
Должина:
74mm 84mm 93mm 105mm 130mm