.

Рачно изработени Мебел Кукла Куќа DIY малата кукла куќа 3D Дрвени куклена куќа минијатури Играчки за Божиќ и роденденски подарок v4

Рачно изработени Мебел Кукла Куќа DIY малата кукла куќа 3D Дрвени куклена куќа минијатури Играчки за Божиќ

913.92
DEN 475.00 -48 %

Износ
Това е достапна

Ве молиме љубезно се знае
Кукла Куќа Играчки рачно изработени Дрвени DIY Мебел Минијатурни Занает Подарок
Ќе добиете :
1.LED светло
2.Зајакот кукли
3. Сите мебел исто како и сликата се прикажува!
Кукла куќа собрание делови ќе биде предаден,а вие треба да се соберат нив заедно во следниве англиски настава!
Големина на :
1.Скала : 1 : 24
2.Куклена куќа Големина : 14.3(L) x8.4(W)x2.6(H) cm
3.Net Тежина : 0.3 kg
Материјали : дрво, платно, хартија, смоли,пластични,matel
Прирачник : англиски настава
Answer : ___________________________ Note :
1.Возраст : се применува над 8 години
2.лепак/tools/батерија не се вклучуваат во колет
3. занаетчиски алатките кои се потребни : хартија ножици, нож,дупка создателот,прецизни, пинцети,завртка возачот , лепило
Плаќање
- Ние прифаќаме Alipay/кредитна картичка/Visa/Union Pay
- Сите плаќања што треба да се заврши во рок од 20 дена по аукција е затворена.
- Даночни и царински.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Испорака детали
Пакет за испорака од страна на Ali Express се Грижи слободен Логистика.
Сите Земји : 15-30 дена.
- Вашата цел ќе генерално се испраќаат надвор со 5 работен ден по вашата исплата е расчисти.
- Доколку не сте добиле вашата стока во рок од 60 дена од исплата потврди, ве молиме да бидат слободни да контакт .
Ние ќе го реши секој можен проблем или несреќа за вас како е можно поскоро.
Повратни информации
-Ве молиме да ни даде можност да им помогне на вас .
-ако имате прашање и незадоволни,ве Молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
-Сите повратни информации ќе бидат оставени при плаќање се примени и да се расчисти, ако постои проблем со вашиот производ, ве молиме контактирајте со нас.
-Нема причина да ни остави негативни повратни информации како ние нудиме 30 дневна гаранција за сите објекти ги продаваат.
-Ние ќе се повеќето искрен став за тоа како да комуницираат со вас.
Контактирајте со нас
-Ако имате било какви прашања, pls не двоумете се да ни e-mail
-За време на овој период на време, ние ќе ви одговори да што е можно побрзо.
-Ние во голема мера го цениме вашата Позитивни Повратни информации. Pls не остави негативни повратни информации, без да бара помош.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Dollhouses
Димензии:
14.3 x8.4x2.6cm
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
12-15 Години,8-11 Години,Grownups
боја:
multicolor
Предупредување:
не одговараат за 3 години
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
кукла куќа
Бренд Име:
СИМПАТИЧНА СОБА