.

Miaoduo бал Долг Ракав Свадба Фустани со Тантела 2018 Лажичка Вратот Подуени Backless Свадба Наметки Vestido Де Noiva Princesa

Miaoduo бал Долг Ракав Свадба Фустани со Тантела 2018 Лажичка Вратот Подуени Backless Свадба Наметки Vestido

6000.00
DEN 4200.00 -30 %

Износ
Това е достапна


Добредојде
За Производот

За големината на табелата
За боја шема
За Превозот

Повеќе информации

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 14W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Број На Модел На:
001
Бренд Име:
miaoduo
Назад Дизајн:
Ланче
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Деколте:
Лажичка
Декорација:
Чипка,Appliques
is_customized:
Yes
Свадба Фустан Ткаенина:
Сатенски
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Вистински Слики:
No
За Бремени Жени:
No
Слика Тип:
Референца Слики