.

мојата форма Нов Дизајн Кентаки Америка Државата Мапата на Античкиот Pendant Diy Накит 60Pcs/Многу 24*14mm

мојата форма Нов Дизајн Кентаки Америка Државата Мапата на Античкиот Pendant Diy Накит 60Pcs/Многу 24*14mm

431.52
DEN 410.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Совршен за секој кој сака патување и се стреми да го видам светот
МАПАТА ШАРМ (Кликнете на сликата за да влезе во листата на купување)

Повеќе информации

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
H111105
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
мојата форма
Шарм Тип:
мапа
боја:
антички сребрен
Пол:
Унисекс
Употреба:
Накит одлуки/подарок/daywear
Место на Потекло:
Yiwu,CN
Стандард:
Еко-Пријателски
Обликот:
Кентаки Мапа
е-прилагодена:
Yes