.

FMA Анти-магла Dustproof Заштитник Очила Целосна Лицето Маска Отворено Airsoft Безбедност Ф1 Макбаскет Очила Со Црни Леќа

FMA Анти-магла Dustproof Заштитник Очила Целосна Лицето Маска Отворено Airsoft Безбедност Ф1 Макбаскет Очила

2207.52
DEN 1611.00 -27 %

Износ
Това е достапна


FMA Анти-магла Dustproof Заштитник Очила Целосна Лицето Маска Отворено Airsoft Безбедност Ф1 Макбаскет Очила Со Црни Леќа FM-F0022 Карактеристики : леќа може да биде нападнат pretection во 600 FPS. Прилагодливи рака за да ја промените должината што треба. Спецификации : Тежина : 555g Боја : Црна

Повеќе информации

Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
Скијање
Оптички Леќи Атрибут:
Заштита од сонце
рамка боја:
Црна
Број На Модел На:
FM-F0023
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќи Во Боја:
Црна
Леќа Висина:
2
Пол:
Мажи
Рамка Материјал:
Ацетат
Леќа Ширина:
2
Бренд Име:
TB-FMA
Тежина:
555g
клучен збор :
Отворен Спортски Очила
клучен збор :
Воена Тактичка Очила
ОДГОВАРА ЗА:
активности на отворено