.

2014 верзија на Петар Велики е предводник на ingermanland 1715l 1/50 скала едрење дрво warship

2014 верзија на Петар Велики е предводник на ingermanland 1715l 1/50 скала едрење дрво warship

DEN 52752.00

Износ
Това е достапна

Вие треба да се соберат нив со себе.Ве молиме имајте на ум ова е изградба на модел комплет. Бродот е изградба е Британски бродоградба експерт Ричард * Братучеди на целосна помош. Дополнителни артилерија пиштол на уво и компресија детали за новиот кормило зглоб е пореално да се Заврши референца Како јаже систем не се промени, па новата верзија на примерокот произведени само на трупот за да се потврди дизајн.php?mod=viewthread&tid=37275&extra=page%3 D1) ве Молиме да ја копирате адресата бар да се отвори. Нова верзија на Петар Велики INGERMANLAND1715 Петар Велики е предводник на "Ingersoll Ранд" брод модел suite 2014 нова верзија Дел : 1/50 Спецификации : Должина 1304mm Ширина 583mm Висина 1240mm (вклучувајќи ја и базата) Тежина : ★ ★ ★ ★ ★ Цена : 5400 јуани новата верзија на Петар Велики за нов 3 D дизајн на трупот структура, правејќи повеќе едноставни, подобро разбирање на структурните прецизност, детали се повеќе богати. Нови функции во Комбинација ребра + Нов дизајн лак структура за почетници, исто така, може да биде лесно да се произведува Структурни лак поддршка (не во употреба на лак подлога на дрво) да се Прошири трупот, полесно да се сфати лак изгледот На капетан соба паркет е дизајниран да овозможи надградбата Врамени артилерија Полна големина барел дизајн, не користење на полу-топ. Адреса : (http : //www. На ваков перформанси е "INGERMANLAND" број на изградбата. Од тогаш, овој ден стана датум на раѓање на руската Морнарица. На октомври 30, 1712, на воени бродови ставен на kýlové во морнарица бродоградилиштето во Санкт Петербург, кој беше лансиран на 1 Мај, 1715, и според областа каде бродоградилиштето беше сместен, Ingmar Landia. Од кога "Inglesman Ранд" е да се стане Петар брод. Треба сликам со себе.
Како новиот дизајн на трупот школка, одборот е најголемата промена, ова е плоча на фотографии, повеќе слики од suite до самото место, а потоа ажурирани. Јаже цртежи и додатоци се исти. Петар Велики не е само личен разбирање на изградба на бродови вештини. Тоа не е готовиот модел. Ви благодариме. Јаже цртежи и додатоци се исти. Профил : 20 октомври, 1696 По разгледувањето на изградба на Петар Велики Гранд Флота, руската Државна Дума (House of Commons) одлучи да им дозволи на руската Морнарица се зголеми. Кога август 1716, во комбинација флота подготвена да плови во близина на Копенхаген, Петар беше избран за врховен командант, тој во "Ingram Човек Земја" беше зголемен на командант на знамето. На следнава слика не покажуваат плови местење и плови дел, вистинските комплет е вклучена. Во 1700 тој беше повикан да помогне во Русија се изгради поморска флота. Но, бродоградба индустрија и поморски воени бродови како наука и технологија и органски интеграција на уметноста се запознаени со Русија. Плоча детали Прототип фотографии на бродот, ве молиме одете на Форумот Издание барањето.

Повеќе информации

Материјал:
Дрво
Тип:
градење на комплет
Скала:
1
Возраст Опсег:
> 14 години
Број На Модел На:
W010