.

Ј. Quinn Вистински Cowhide Кожа Мажите Двојно Патент Паричници Монета Чанта Краток Лудиот Коњ Мали Гроздобер Бренд Дизајнер Машки Паричник

Ј. Quinn Вистински Cowhide Кожа Мажите Двојно Патент Паричници Монета Чанта Краток Лудиот Коњ Мали Гроздобер

DEN 1391.04

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Објект:
Паричникот
Објектот Висина:
11.5cm
Паричникот Должина:
Долго
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Објектот Тежина:
100g
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Ј. Quinn
Затворање Тип:
Hasp
Стил:
Гроздобер
Внатрешни работи:
Фото Носител На Патент Poucht,Внатрешни Работи Патент Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
91182
Објектот Ширина:
3cm
Материјал Состав:
cowhide кожа
Паричници:
Стандард Паричници
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Објектот Должина:
9cm
боја:
Црно Кафе
Пати паричник:
bifold
Топла Point1:
машки паричник
Топла Point2:
лудиот коњ кожен паричник
Топла Point3:
Адвокатско Чанта
Топла Point4:
вистински кожен паричник
Топла Point5:
патент паричник
Топла Point6:
Мали Паричници
Топла Point7:
Кожен Паричник Вистински