.

Нов Колектор Апсолутен Притисок Сензор МАПАТА Сензор За Cummins 4076493, 5WK9684

Нов Колектор Апсолутен Притисок Сензор МАПАТА Сензор За Cummins 4076493, 5WK9684

219.84
DEN 198.00 -10 %

Износ
Това е достапна

Состојба : Висок Квалитет , Бренд-нови , 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Број на Столбови : 3 дел Број : 4076493 , 5 WK9684
Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Али-експрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .
Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.
Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.
Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.
Водич за справување со проблемите како што следува :
1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.
2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.
3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно

Повеќе информации

Стил:
Varistor Тип
линеарна:
x
Резолуција:
x
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Повторливост:
x
Чувствителност:
4076493, 5WK9684
Бренд Име:
ICIFAUTO
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Мерен Опсег:
x
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Hysteresis:
x