.

2017 Врвен Квалитет на Децата Маици За Момчиња Кул Работи 3d Слон Момчиња Долг Ракав Т Маици Памучни Детска Облека 3 4 6 8 10 y

2017 Врвен Квалитет на Децата Маици За Момчиња Кул Работи 3d Слон Момчиња Долг Ракав Т Маици Памучни Детска

474.72
DEN 451.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 6, 8, 10
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Пол:
Момчиња
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
Слон Т кошула
Бренд Име:
YDTOMM
Облека Должина:
Редовни
is_customized:
Yes
Блузи Тип:
Tees
Ткаенина Тип:
Џерси
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
големина(одговараат за висина):
3(100cm),4(110cm),6(120cm),8(130cm),10(140cm)