.

GDLYL Нано Слој Bluetooth Водоотпорен Спорт Слушалка Слушалки За Телефон повик Безжични Слушалки APT-X Со МИКРОФОН Стерео Слушалки

GDLYL Нано Слој Bluetooth Водоотпорен Спорт Слушалка Слушалки За Телефон повик Безжични Слушалки APT-X Со МИКРОФОН

1183.68
DEN 888.00 -25 %

Износ
Това е достапна

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние само брод да се потврди цел адреси.Нано Слој Bluetooth Водоотпорен Спорт Слушалка Слушалки За Телефон Компјутер Безжични Слушалки APT-X Со МИКРОФОН Стерео Слушалки
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Повеќе информации

Функција:
За Мобилен Телефон,Спорт,HiFi Слушалки,За iPod
Поддршка СТАН:
No
комуникација:
Безжичната
Чувствителност:
103±3dB
Водоотпорен:
Yes
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Бренд Име:
GDLYL
Vocalism Принцип:
Динамичен
Безжичен:
Yes
Поддршка Apt-x:
Yes
Број На Модел На:
Стерео Слушалки
Зачестеност Одговор Опсег:
20-24000Hz
Приклучок Тип:
Безжичната
Линија Должина:
0.6 M
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Конектори:
USB
Контрола На Копчето:
Yes
Со Микрофон:
Yes
Отпорот:
32Ω
Стил:
уво кука
Безжична Тип:
Bluetooth
Употреба:
За Телефонот Компјутер
Капацитетот На Батеријата:
180mAh
Bluetooth Верзија :
CSR4.1