.

Swan Торта Печење Силикони Декорација Мувла DIY Кујна Чоколадо Печење Силиконски Калап Свадба Чоколадо Калап За Торта Торта Алатки

Swan Торта Печење Силикони Декорација Мувла DIY Кујна Чоколадо Печење Силиконски Калап Свадба Чоколадо Калап

168.48
DEN 135.00 -20 %

Износ
Това е достапна

Ви благодарам многу!
Ако има било какви проблеми во вашето купување, ве молиме ни e-mail пред да ја поднесете вашата оценка.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Само плаќаат малку пари, ќе имаат најдобра услуга Надевам дека ќе имаат пријатен шопинг искуство!
Превозот : Ние брод објектот преку Кина, Воздухот Пошта во 1-3 работни дена, ако се сретна со викенд, ние ќе го организира превозот прв и испрати веднаш на работа на време.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож
* Лесен за употреба и чиста.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода,
2.
Вашиот satisfication е нашата најголема моќ.Целосна веднаш наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба во рок од 7 дена до нашето место.
Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.
Swan Торта Печење Силикони Декорација Мувла DIY Кујна Чоколадо Печење Силиконски Калап Свадба Чоколадо Калап За Торта Торта Алатки Бисер Мушка Синџир 3 D Силиконски Калап Чоколадни Бонбони Шеќер Занает Мувла Торта Алатка Фондан Силиконски Калапи За Торта Декорирање Cozinha
Мувла име : Лебед Торта Печење Силикони Декорација Мувла DIY Кујна Чоколадо Печење Силиконски Калап Свадба Чоколадо Калап За Торта Торта Алатки
Опис :
* Мувла Големина : Како на сликата
* Силиконски Калапи Боја : по случаен избор
* Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски
* 100% сосема нов и во добра состојба
* Тоа ќе се одржи форма за години. Превозот време : САД 10-20 работни дена ЕУ coutries и Азија countries15-25 работни дена руската земја и земјите во близина 25-55 работни дена Јужна Америка земји 25-45 работни дена. Кога ќе го поставите цел, ве молиме бидете сигурни дека знаете, изберете Кина Пост Обичните Мали Пакети , обично на следење на информации не е на располагање , и се проценува дека времето за испорака е 15-60 дена (различни земја ќе бидат различни ), ако сакате брза испорака и да се провери целата следење на информации, ќе е подобро да се избере Ali Express Стандард Превозот, e Packet, или Кина пост воздух mail . Ние ќе се обиде тешко да се реши проблемот за вас.
*Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ние ќе им даде позитивни повратни информации за вас, премногу.
Белешки ви Благодариме за вашиот покровителство и поддршка.
*Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.

Повеќе информации

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ
Бренд Име:
TINb
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
stampi во силикони
Име:
stampi во силикони
Стил:
чоколадо мувла
Употреба:
силиконски чоколадо мувла
За:
3d силиконски калап
Пакетот Вклучува:
1pc Swan Торта Печење Силикони Декорација Мувла
Вид:
Тесто Мувла
користат за:
печење алатки