.

20cm 1/4 Хексадецимален Flex Флексибилни Црева Шрафцигер Продолжување Малку Носителот Адаптер

20cm 1/4 Хексадецимален Flex Флексибилни Црева Шрафцигер Продолжување Малку Носителот Адаптер

103.68
DEN 93.00 -10 %

Износ
Това е достапна

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.35 mm(1/4") Шрафцигер главата. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални.
Опис : Материјал : Метал Боја : Сребро Карактеристики : Флексибилни црева,мека и лесно да се контролира.Врз основа на досегашното искуство.Таму би можело да биде од 1-2cm грешки поради прирачник за мерење. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Големина : 200mm(L) / 7. Ви благодариме!!
Пакување : 1pcs x Хексадецимален Црево
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Земавме овие фотографии од самите себе. Црева може да се претвори во различни насоки, за 6. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Повеќе информации

Број На Модел На:
видете информации
Завртка Тип На Глава:
Хексадецимален
Тип:
Шрафцигер Сет
Бренд Име:
OOTDTY
Големина:
200mm(L) / 7.87''