.

Бесплатен Превозот 73CM Нерѓосувачки челик Тапа Цевка Продолжување Цевка Бар Потоне Тапа Канализација цевка drainpipe мозоци-цевка downspouts

Бесплатен Превозот 73CM Нерѓосувачки челик Тапа Цевка Продолжување Цевка Бар Потоне Тапа Канализација цевка

863.04
DEN 509.00 -41 %

Износ
Това е достапна


Бесплатен Превозот 73 CM Нерѓосувачки челик Тапа Цевка Продолжување Цевка Бар Потоне Тапа Канализација цевка drainpipe мозоци-цевка downspouts
Опис На Производот
Материјал : Нерѓосувачки челик, цевки, пластични глава
Должина : 73 CM

Повеќе информации

Тип:
Водовод Црева
Должина:
Others
Број На Модел На:
KT3002