.

Mountain View Аквариум Рок Пештерата Дрво Мост Риба Резервоарот Украс Rockery Оркестарот -Y102

Mountain View Аквариум Рок Пештерата Дрво Мост Риба Резервоарот Украс Rockery Оркестарот -Y102

143.52
DEN 136.00 -5 %

Износ
Това е достапна

100% сосема нов и висок квалитет
Карактеристики : Ова rockery е направен од polyresin и го прави возбудлива украс во секој аквариум. Направете вашиот аквариум сликовито ,да додадете природна боја. Рибите можат да го сокријат и да го Помине низ дупката и crannies рок. Не изгние, или било алги проблеми. Нуди природната средина чувство. Променете го вашиот аквариум во убава глетка . Тоа е сликовито и боја детални за да додадете жив и природен живот на вашиот резервоар. Тоа е голема за да декорирате вашиот аквариум цело време со минимум одговорност и одржување.
Карактеристики : Материјал : Смола Големина : стан.10cmx9.5cmx5.1cm/3.94"x3.74"x2.01" боја : Како на слики прикажани Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Mountain View Аквариум Украс (без мало пакет)

Повеќе информации

Големина:
as picture shown
Тип:
Риба
Материјал:
Смола
Бренд Име:
HBB
Број На Модел На:
2S9369
Водни Украси Тип:
Декоративни Карпи
Тежина:
96g