.

H909 Воена фанови отворено мулти - функционални тактички куршум куршуми раководство отворено надворешни додатоци MOLLE систем

H909 Воена фанови отворено мулти - функционални тактички куршум куршуми раководство отворено надворешни додатоци

DEN 247.68

Износ
Това е достапна

Доколку имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ве молиме да не се отвори на спор, ви благодариме! Ние ќе се потрудиме да ви помогне откако ја примите вашата e-mail пораки, како што ние живееме во различна временска зона, ќе имаат неколку часа временска разлика, па ве молиме да бидете трпеливи доволно. Ве молиме контактирајте со нас да ја смените цената пред исплата.Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално, се надевам, ќе може да се разбере.
Карактеристики :
Направен од висок квалитет на 800 D најлон материјал
Тоа може да се одржи 4 x Куршуми
Спецификации :
Тежина : 25g
Внимание : 1.Ви благодариме за разбирањето! 3. Ние нудиме различни испорака методи за вашата опција, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби, ви благодариме! Разбирањето и довербата е основа за соработка. Ви благодариме и имаат убав ден. Ве молиме да бидете трпеливи чека за вашиот парцели. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди коментари. Ве молиме внимателно да ги прочитате деталите за опис на производот, и совети, ако не го разбираат или има какви било информации во врска со производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на вашите прашања, за да ви помогне да се одржи редот! трговија на големо : Сите предмети во парк, ние може да се направи трговија на големо, повеќе од 10 компјутери може да ви даде трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо цена. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви обезбеди со најискрено услуга, добра среќа и ви благодарам!. Сите производи во нашата продавница не содржи батерии (батеријата може да не бидат испратени) , ве молиме да купат сами.Со разликата во мерниот метод, ќе има 1-3cm толеранција во големина (1cm=0. Ако купувачот не ја прими стоката пред заштита период, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири заштита период, се додека не добиете парцели. За нарачка помала од 5 ДОЛАРИ, без следење на број кои се обезбедени за цел повеќе од 5 ДОЛАРИ, ќе обезбеди следење на број на Кина пост. По породувањето, парцели ќе треба безбедносна проверка од страна на Кина царинската, и логистика информации ажурирање обично бидат потребни 5 до 10 дена, ве молиме да бидете трпеливи. времето за испорака По плаќањето е успешна, ние ќе ви испрати пакет, како е можно поскоро. Тоа ќе биде потребно за 10-45 работни дена да повеќето земји и региони, но за тоа ќе бидат различни за секоја земја, и тоа ќе ви го одложи поради неповолните временски услови, како што се случај на виша сила.

Повеќе информации

Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Големина:
M
Бренд Име:
EDCGEAR