.

Бесплатен превозот Нерегуларни cobblestone едноставен модерен стакло лустерот Камен Ресторан, Кафе Бар осветлување

Бесплатен превозот Нерегуларни cobblestone едноставен модерен стакло лустерот Камен Ресторан, Кафе Бар осветлување

3792.00
DEN 3602.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Опис на производот Материјал : Стакло Димензија : Мал : Дијаметар 13 CM Hight11 CM Медиум : Дијаметар 31 CM Hight 26 CM Големи : Diameter18.5"/ 47 CM Hight15.7"/ 40 CM Должина на Кабелот : 1.5 M (да изберете било која должина) Број на Светилки : 1*40 W E27 Блескаво сијалица (светилки не се вклучени) Соодветен Напон : 110 V-240 V Инсталација Тип : Рамна Планината Основните Собранието е потребно.

Повеќе информации

Боја На Каросеријата:
мали, средни, големи
Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Број На Модел На:
223S
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Абажур Боја:
Бела
Бренд Име:
qiseyuncai
Материјал:
Стакло Камен
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Заврши:
Бранеа Никел
Е dimmable:
No
Број на извори на светлина:
1