.

Yetaha 4Pc 3/4/5/6 Инчен Чистење Полирање Сунѓерот Влошки Комплет За Автомобил Полирач Бафер Мека Бран Пена Вафли Подлога Автомобил Мие Чисти Алатка

Yetaha 4Pc 3/4/5/6 Инчен Чистење Полирање Сунѓерот Влошки Комплет За Автомобил Полирач Бафер Мека Бран Пена

98.88
DEN 69.00 -30 %

Износ
Това е достапна

Одговараат за рамен јасно слој за finshing полирање. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да го изберат "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail".
Боја : црна & портокал & blue& жолта
За полирање на автомобил.
Големина : 3" (80mm)/4" (100mm)/5" (125mm)/6" (150mm)
Количина : 4 pc.
Лесно може да го замени.
Црна подлога се користи за да се отстрани се вртат, блага до умерена холограм, вода места и светлина дефект во боја.
Сината мат обезбедува мала сечење способност, може да се донесе вашата боја на полн сјај и првично јасно палто на восок или глазура.
работата мора да биде управувана само во затворен простор и да се избегне паѓање песок боја предизвика гребнатини.
За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада, Република чешка, сад, Мексико, Норвешка, Португалија ,Шведска, Турција, Шпанија, Израел, Италија, Велика Британија, Чиле, итн : Наредби ние препорачуваме да користите нашите редовни транспорт "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", тоа е "Кина Пост Воздух Mail" без следење на број што може да ви помогне да заштедите на трошоците. Руската Custmers ќе ја испрати од "Специјална Линија-YW", кој е побрз од Кина Пост и имаат следење на број. Мешани цел > ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина Пост воздух пошта (со следење на број), можете да ги пратите на стоки.
Портокал подлога се користи за да се отстрани тешки гребнатини и боја дефекти.
Жолта подлога за примена на еден восок или глазура. Ви благодариме.
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет. Руската Клиентите САМО може да изберете "Посебна Линија-YW", затоа што Русија поштата не ја прифати Кина Пост Воздух Mail без следење. Answer : ___________________________ Note :
Се тресат и пред полирање агент сила, со цел да се одржи добар ефект. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме! Пакет Листата :
1 x Жолта Вафли подлога
1 x Портокал Вафли подлога 
1 x Сина Вафли подлога 
1 x Црни Вафли подлога
.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме овозможи 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме. За мешан нарачки, ве молиме да дојде до мојата продавница : , можете да го додадете вашиот љубовен објект во кошничката прво ,и конечно се комбинираат вашата наредба за плаќање. Спецификации :
Материјал : сунѓер.
Кога го користите полирање машина, ќе треба да избегнуваат подолг престој во телото аголна позиција, па како не, да се фрли боја изложени
Забелешка безбедно користење на абразивни машини за полирање. По употреба, тие треба веднаш да се исчистат, сушени во сенка.
сите полирање дискови кои треба да се мијат пред употреба, мазна, да се осигура дека нема остаток во честички. Ви благодариме. Тоа нема сечење способност.

Повеќе информации

боја:
3 Инчен, 4 Инчи, 5 Инчен, 6 Инчи
Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки
Бренд Име:
Yetaha
Материјал Тип:
Сунѓерот
Специјални Функции:
За автомобил полирање и шанса
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
боја:
црно-портокалова & blue& жолта
Големина:
3 (80mm)/4 (100mm)/5 (125mm)/6 (150mm)
Количина:
4