.

Бамбус база со 4pcs метална кука грб закачалка, ѕид носителот, торба & копче кука, три боја за вашиот избор

Бамбус база со 4pcs метална кука грб закачалка, ѕид носителот, торба & копче кука, три боја за вашиот избор

DEN 545.76

Износ
Това е достапна


Бамбус база со 4pcs метални куки грб закачалка, ѕид носителот, торба & копче кука, три боја на вашиот избор. Бела, природен, интегрален.
Може да се најдат 4, 5, 6 куки во нашата продавница. Ако имате потреба од 7 или 8 куки, ве молиме контактирајте со продавачот ако сакате да се купи.

Повеќе информации

боја:
Кафена, Бела, Природни
Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Европски
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
HW-CH-002-4
Материјал:
бамбус