.

Шкорпија Констелација Знак Pendant Ѓердан, Шкорпија Констелација Шарм,Обичај ѓердан,Астрологија Шарм, Хороскопски Ѓердан

Шкорпија Констелација Знак Pendant Ѓердан, Шкорпија Констелација Шарм,Обичај ѓердан,Астрологија Шарм, Хороскопски

DEN 479.52

Износ
Това е достапна


Шкорпија Констелација Знак Pendant Ѓердан, Шкорпија Констелација Шарм,Обичај ѓердан,Астрологија Шарм, Хороскопски Ѓердан
Забелешка : ве Молиме оставете име / синџир должина откако ќе се купи. Фонт како piture =)
ако не синџир должина, ќе го направи тоа 16"
Ѓердан детали
Chian должина избор
16" 18" 20" 22"
Материјал
Легура
Големина
50mm*13mm
Макс на букви 1-8 писма
Синџир стил
сребро rollo синџирот на Нашата работа се покаже
Плаќање и испорака

Повеќе информации

Должина:
18 inches, 20 inches, 16 inches, 22 inches
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
MASETAKA