.

Риболов Торба Половината Торба Водоотпорен Половината Пакет Воена Половината Fanny Пак Мобилен Телефон Случај за Најлон

Риболов Торба Половината Торба Водоотпорен Половината Пакет Воена Половината Fanny Пак Мобилен Телефон Случај

DEN 530.88

Износ
Това е достапна


Материјали : Најлон Тежина : 145g Димензии : Должина : 12cm, Ширина : 6cm, Висина : 17.5 cm се Погодни Предмети : мобилен телефон... Боја : Црна,khaia,acu,кп,џунгла, Функција : половината торба,половината пак,fanny пак,половината торба водоотпорен,половината торба мали,половината пакети,тактички торба,тактички половината торба,воена торба,воена половината пак,половината паричник,паричник чанта

Повеќе информации

Слоеви:
Две-Слој
Употреба:
Мулти-Цел
Со Решетката или Не:
No
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
ТОРБА-1