.

Бесплатен Превозот (4pcs/многу) 145mm Моќ метал Зафат Клипови сребро Булдог клип Нерѓосувачки хартија клип канцелариски материјали& канцелариски

Бесплатен Превозот (4pcs/многу) 145mm Моќ метал Зафат Клипови сребро Булдог клип Нерѓосувачки хартија клип

662.40
DEN 543.00 -18 %

Износ
Това е достапна


Добредојде
Вашето задоволство е најдобар ги охрабри за нас!
Конкурентна цена;Неверојатен квалитет;Одлична услуга!
Приказ на повеќе фенси предмети
Ако никакви проблеми, слободно контактирајте ме!
Материјал : Метал
Големина : 145mm широк
Пакет : 4pcs/многу
Употреба : Идеален за промоција, подароци, училиште & употреба (office use..
Ако било други проблеми, се чувствуваат слободни да не контактирате!!!
Превозот И Ракувањето Со
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 7 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.
Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.
И ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси.
Слики за вашиот референца :
Начин На Плаќање
(1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
(2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
(3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.

Повеќе информации

Повод:
Роденден,Забава,Големиот Настан,Дипломирањето,Децата Ден,Назад На Училиште
Шема:
Никој
Број на Компјутери:
4pcs
Број На Модел На:
145MM
Материјал:
Метал
is_customized:
No