.

6 инчен остри фризерски shears коса ножици поставите берберот алатка за коса салон професионалци за фризер да се направи coiffure

6 инчен остри фризерски shears коса ножици поставите берберот алатка за коса салон професионалци за фризер

2509.44
DEN 2334.00 -7 %

Износ
Това е достапна


започнете Цена : $13.84 Цена : $22.50 Цена : $22.50 Цена : $13.50 Цена : $11.25 Цена : $13.95
крајот Основен параметар (Бренд) SHARONDS (Модел) ZYF (Големина) 6.0(Инчи) (Ниво) AAAAA (должина) 17.5(CM) (Материјал) 440 C (Цврстина) 62 HRC (Чистење стапка)
20%-30% (делови листа), Ножици и кутии (функционална)
Професионални берберот ножици, трајни, прецизната изработка, добра острина, особено со користење на мраз калциниран обработка. Погоден за Ориентални тело форма и се чувствувам

Повеќе информации

Тип На Објект:
Косата Режа
Бренд Име:
SHARONDS
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Заби:
32
Тип:
Чистење Ножици
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Големина:
6 inch
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
вкупна должина:
17.5
Број На Модел На:
65
Тип:
Други
боја:
Сива/ЗЛАТО