.

5meter/торба 18mm sprial завиткување бендови разубават wire кабел ЈП материјал жолта црна бела боја

5meter/торба 18mm sprial завиткување бендови разубават wire кабел ЈП материјал жолта црна бела боја

379.20
DEN 379.00 -0 %

Износ
Това е достапна


Производи име : спирала завиткување бендови
Производи опис :
1 : 100% сосема нов и висок квалитет
2 : Боја вкупно : сина, бела црна 3 боја за вашата изберете,pls изберете боја пред u цел.
3 : Големини : 18mm
4 : Количина : 5 Метри
5 : Материјал : PE
6 : Температурата на работа : -55 степен на + 85degree
7 : Производство спецификација : ISO9002
8 : Одобрување : UL Одобрени
9 : Количина : 1 пакет(5meter)
10 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Пакет содржина
(Количество x sizex боја )
5meterx18mmx сино бела црна 3 боја боја за вашата изберете,pls изберете боја пред u цел.
Вкупна КОЛИЧИНА : 5meter
Слика :
Производи каталог :

Повеќе информации

Тип:
Топлина Shrinkable
Материјал:
PE
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
18mm