.

Rivca Snap Копчето Накит Најновите Кристал Метал Snap Копчето Нараквици За Жените Алка Европа Бисери на Вљубените Подароци D03273

Rivca Snap Копчето Накит Најновите Кристал Метал Snap Копчето Нараквици За Жените Алка Европа Бисери на Вљубените

32.64
DEN 21.00 -36 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Метална боја:
Mixcolour
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Стил:
Европската & Американски
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
NO
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Бренд Име:
Rivca
Материјал:
Метал
Должина:
20mm Rivca Snap button
Функција:
No
Компатибилност:
NO