.

HATOLY сфор Покрие Xiaomi Redmi 4А-Случај Оклоп Shockproof Силикони Тешко Пластични Случај За Xiaomi Redmi 4а-Redmi4A со Носителот Стојат

HATOLY сфор Покрие Xiaomi Redmi 4А-Случај Оклоп Shockproof Силикони Тешко Пластични Случај За Xiaomi Redmi

196.32
DEN 163.00 -17 %

Износ
Това е достапна


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
[Модел ] : За Xiaomi Redmi 4А-5 инчен
Забелешка : телефон случај е само одговара за Xiaomi Redmi 4А -!!!
Забелешка : телефон случај е само одговара за Xiaomi Redmi 4А -!!!
Забелешка : телефон случај е само одговара за Xiaomi Redmi 4А -!!!
[Материјал] : Направена Од Квалитетот Меки Силиконски & Plasetic и Двоен слој
[Функција] : Нечистотија-отпорни Оклоп + Shockproof Тешко Солиден
Нула-Отпорни, Анти-Пропадна + Потпирачот + Моден Стил
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број ,
Ако ви треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме одберете ( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail )
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Повеќе информации

Големина:
Phone Case For Xiaomi Redmi 4A 5.0 inch
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
HATOLY
дизајн:
бизнис
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi 4А -
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
xiaomi
дизајн стил:
2in1 Стилски Тешки Оклопи Врвен Квалитет Хибрид Солиден Гумени Капак
Компатибилен Модел:
За Xiaomi Redmi 4А-покрие 5
Материјал:
Силикони , Крути Пластични , Гумени , Гел , TPU
Бои:
црна, сина, зелена, портокалова, розова, виолетова, црвена, бела Fundas Capa
Стилот 1:
Заштита од гребнатини, отпечатоци од прсти, паѓа и прашина (Цврсти и издржливи
Стил 2:
Лесен пристап до сите копчиња, џек за слушалки и порт за полнење
Стилот 3:
Shockproof Анти-удар Заштитник Шок Апсорпција Флексибилни Браник случај
Стилот 4:
Coque Не се лизга Тешко & мека Пластика Покрива Кожата со Стојат Функција
Стилот 5:
Гуми жито хибрид двоен слој defender Наменета за активен начин на живот
Стил 6:
Тешко Назад мобилен телефон Школка отпорност на Потпирачот Покрие Носителот