.

Висок Квалитет ! Внатрешни Работи За Volvo V40 2013 - 2017 Нерѓосувачки Челик Светлата Главата Светлина Се Префрлат Во Калапи Покрие Трим 1 Buc

Висок Квалитет ! Внатрешни Работи За Volvo V40 2013 - 2017 Нерѓосувачки Челик Светлата Главата Светлина Се

901.44
DEN 766.00 -15 %

Износ
Това е достапна

Тогаш производот сјај ќе се подобри Превозот Политика 1. Сите погоре не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако проблемот се јавува, контактирајте со нас веднаш со било кој e-mail барање. За Повратни информации Кога сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда повратни информации. Сите производи се квалитетни проверени.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение ) Точка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : не ' Рѓосувачки Челик се вклучени : 1 buc Инсталиран од страна на 3 M лента, 3 M лента на грбот. Задоволството на клиентите е наш врвен цел. Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 15-28 работни дена за пристигнување. ве молиме инсталирајте ја внимателно. За Даночни Увозни давачки,даноци и давачки кои се купувачот одговорност. Нашиот магацин кадар ќе имаат викенд и празник. Инаку, договорот е конечна. Само нас контакт со користење на копчето " Контактирајте со Продавачот ".На fter примени проверена плаќање, јас tem ќе биде предаден во рок од 1-3 дена . Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши. (Како што се : економијата превозот начин / побрзо превозот начин / DHL) 2, Приложи сликата од приближно превозот време од Економијата превозот начин. По топлина тоа, ќе повеќе лесно да се инсталира и повеќе стабилност. НЕ остави негативни повратни информации, без прво комуникација со нас. Ве молиме користете влажни хартиена крпа за чистење откако ќе го инсталирате. Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот. Ако не можеше да се добие во време, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! За време на испорака 1, Нашиот систем ќе ви ги понудиме некои превозот начин за избор, кога ќе се направи нарачка. 3m лента : За инсталација, што треба да се користи коса посува да се загрее 3 M лента. Затоа, некаде ние треба повеќе време да се справи со вашата нарачка. Сите производот ќе имаат на следење на број, можете да traking со себе.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување !
Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме !
Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производот
Одговара За Volvo V40 2013 - 2017 Левата рака се Вози само ! ( Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние ќе бидеме среќни да ги реши сите прашања може да имате во срдечни и пријателски начин.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
2013 - 2017
Бренд Име:
lapetus
Име На Модел:
Одговара За Левата рака Диск Модел Само
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch