.

1 Сет Хидраулични Фитинг Алатка за PEX Цевка Фитинзи PB Цевки од Бакар АЛ Поврзување Спектар 16-32-милиметри FT-1632B

1 Сет Хидраулични Фитинг Алатка за PEX Цевка Фитинзи PB Цевки од Бакар АЛ Поврзување Спектар 16-32-милиметри

3984.00
DEN 3785.00 -5 %

Износ
Това е достапна


ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛ
Спецификации :
Crimping опсег : 16-32-милиметри
Излез : 10 T
Големина : 48x25x21mm
Умре конфигурација : 16,20,25,32 mm
Карактеристики :
1. хидраулични работа, да се вложи повеќе напор.
2. indexable инструментално, исто алатки може да се crimped во 16-32-милиметри цевка фитинзи од различни спецификации.
3. За пластични цевки, PEX цевки, доведе цевки и други додатоци месинг, бакар насловот компресија нерѓосувачки челик ракав, алуминиум, бакар ракав капак.


Повеќе информации

Бренд Име:
YunlinLi
Тип:
Хидраулични Crimping Алатки
Употреба:
Комерцијални Производство
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
FT-1632B
crimping опсег :
16-32-милиметри
Умре конфигурација:
16,20,25,32 mm
Големина:
48x25x21mm
Англиски упатство:
Yes
DIY Материјали:
Електрични