.

Модерниот краток мода транспарентен чисто стакло топката ресторан светилка бар pendant светла персоналните еден светилки dia20cm,25cm,30cm

Модерниот краток мода транспарентен чисто стакло топката ресторан светилка бар pendant светла персоналните

1440.00
DEN 1368.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Боја На Каросеријата:
Кол 15cm, Кол 20cm, Кол 25cm, Кол 30cm
Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Гаранција:
3 Години
Абажур Боја:
Сребро.
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заврши:
Полиран Хром
Бренд Име:
qiseyuncai
Материјал:
Стакло Камен
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
обложено
Осветлување Област:
5-10square метри
Е dimmable:
No
Број на извори на светлина:
1