.

Нови 4 Тркала Фитнес Абдоминална Ролери Стомак Шест Пакет Тренингот Core Вежбање Фитнес И Боди Билдинг Тренинг Алатка Домашна Фитнес Опрема

Нови 4 Тркала Фитнес Абдоминална Ролери Стомак Шест Пакет Тренингот Core Вежбање Фитнес И Боди Билдинг Тренинг

2123.52
DEN 1678.00 -21 %

Износ
Това е достапна

Нови 4 Тркала Фитнес Абдоминална Ролери Стомак Шест Пакет Тренингот Core Вежбање Фитнес И Боди Билдинг Тренинг Алатка Домашна Фитнес Опрема
Описи :
Боја : црна+црвено како слика
Тркала : 4-Тркала ab ролки
Материјал : Hight квалитетна ABS материјал
Макс оптоварување : 300 KG
Карактеристики : ОТПОРНИ на АБРАЗИЈА И ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ : На рачки се спакувани со ПРЕМИУМ ГУСТА ПЕНА & ПРОРЕД МРАЧНО подобрување на удобност, можете и лесно да се одржи.Моделот на тркала се зголеми Севкупната Стабилност на Возниот Предлози многу подобро за вас да се направи транзицијата која сакате без лизгање. ИЗДРЖЛИВИ И ЖИВОТНАТА средина : 4-тркала Ab Ролери добро направени од премиум ABS и неверојатно еластични СТП тркала прави никогаш да не се грижите за својот живот. ФЛЕКСИБИЛНИ И РАЗНОВИДНИ : Овој лесен и Разноврсна 4 Тркала Е Пренослив, Удобен,и Одлична За Патување. Препорачливо Со Лични Тренери.
Пакетот вклучува : 1 * 4 тркала Ab Ролери

Повеќе информации

Бренд Име:
GYMFORWARD
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Број На Модел На:
ЈС-QC077
Примена:
Градно Стомакот Тренер
Тип:
На Четири Тркала
Точка име :
Стомачните Вежби AB Ролери
Пакетот Вклучува:
1 ab ролери