.

1 BUC Нови Пристигнување Црвено & Црна 4X4 Значка за SVU 4X4 Автомобили Предната Решетка Решетка Амблем Автомобил Стил

1 BUC Нови Пристигнување Црвено & Црна 4X4 Значка за SVU 4X4 Автомобили Предната Решетка Решетка Амблем Автомобил

230.40
DEN 207.00 -10 %

Износ
Това е достапна


Нови Пристигнување Црвено & Црна 4 X4 Значка за Џип SVU 4 X4 Автомобили Предната Решетка Решетка Амблем
100% Сосема Нов
Материјал : Метал
Големина : 110 mm×35mm
Пакетот вклучува : 1 PC

Повеќе информации

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
категорија:
3D
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
11cm
Налепница Сместување:
глава
Модел:
ОЕМ
Бренд Име:
XLSYDLSD
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
11cm
Објектот Ширина:
3.5cm
Тип:
Други 3D Налепница
Име На Модел:
Решетката bage
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Објектот Висина:
0.4cm
Материјал Тип:
Метал