.

1pc Вода Кафе Проток Сензор Switch Метар Flowmeter Контра 0.3-6L/мин Нови

1pc Вода Кафе Проток Сензор Switch Метар Flowmeter Контра 0.3-6L/мин Нови

140.64
DEN 127.00 -10 %

Износ
Това е достапна

57" Боја : бела
Доведе начин : Црвена ВО поврзете анодна Жолта НАДВОР сигнал на излез линија Црна GND се поврзете на катоден
Пакет вклучувајќи : 1pc X кафематот Вода Диспензерот Flowmeter Проток на Сензор
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.5 5 V-24 V Количина : 1 PC Големина : 5.
Опис :
Надворешни теми : 1/2" температура : -25~+80 centigrade Дозволувајќи им на притисок : притисок 1.

Повеќе информации

Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Водовод
Број На Модел На:
видете информации
Мерен Опсег:
видете информации