.

1PCS/AC 100V-240V Конвертор Адаптер DC 5V 2A Напојување НИ Приклучок за DC 5.5 мм x 2.1 mm 1000mA за Arduino УНО МЕГА

1PCS/AC 100V-240V Конвертор Адаптер DC 5V 2A Напојување НИ Приклучок за DC 5.5 мм x 2.1 mm 1000mA за Arduino

DEN 167.04

Износ
Това е достапна


1 PCS/AC 100 V-240 V Конвертор Адаптер DC 5 V 2 A Напојување НИ Приклучок за DC 5.5 мм x 2.1 mm 1000m A за Arduino УНО МЕГА
Карактеристики
100% квалитет и Сосема нов.
Примена : За LED Лента, Безжичен Рутер, DSL Модем, Мрежен Hub, Switch, Безбедносни Камери,DC мотор
Спецификација
Влез : 100 - 240 VAC, 2 Prong Нож, NA текст
Излез : 5 VDC, 2.0 НА
Излезниот Приклучок : 5.5 мм Надворешниот Дијаметар од 2,5 mm Внатрешен Дијаметар Центар
Пакетот Вклучува
1 x 5 V 2 A Напојување

Повеќе информации

Број На Модел На:
5V 2A Напојување
Употреба:
Префрлување
врска:
Приклучок Во
is_customized:
Yes
Излезен Интерфејс:
5.5 мм*2.1 mm
Излез Тип На:
-